Регіональний спортивний форум ветеранів відбувся в Полтаві

  Проблеми ветеранів війни під час реабілітації через спорт, доступність спортивних закладів для ветеранів, необхідність реабілітаціі не лише ветеранів, а й членів їхніх родин – ці та інші питання обговорювали учасники Регіонального спортивного форуму ветеранів у Полтаві, організованого Полтавською обласною організацією партії «Слуга Народу».

  Народний депутат від «Слуги Народу», почесний президент Федерації стронгмену України Василь Вірастюк наголосив, що з кожним наступним спортивним заходом все більше ветеранів хочуть долучитися до змагань.

  «Якщо минулого року ми бачили в основному людей з легкими пораненнями, то на відкритті другого сезону в Дніпрі було більше ветеранів з ампутаціями, з подвійними ампутаціями. І це те, задля чого ми й почали наші заходи. Наша мета – залучити якомога більше ветеранів до заняття фізкультурою та спортом. На нашу думку, це найкращий засіб реабілітації та соціалізації», – сказав Василь Вірастюк.

  Перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко наголосив, що в умовах війни напрямок реабілітації ветеранів є пріоритетним для влади Полтавської області.

  
НАГАДУЄМО: