Хароший русскій в перспективі – той самий Путін, – Дмитро Вовнянко

  На ідеї “хароших русскіх” можна сміливо ставити хрест, бо кожен “хароший русскій” в перспективі – це той самий Путін. Хіба що під іншим тюнингом.

  Буду украй цинічний. Я щиро дякую Навальному та Ходорковському за те що вони підтримали терориста Гіркіна і заявили що того, де переслідують через політичні мотиви. Вже не знаю, що їх надихнуло і на що вони обоє сподіваються. Але сам факт, що російські ліберали підтримують російського терориста і убивцю, на чиїх руках Малайзійський Боїнг і тисячі загиблих українців – показовий.

 Характерно, Гіркін їх обох не тільки не підтримував – він навіть не приховував свого глибокого презирства і до Навального, і до Ходорковського. Але…

   І дуже гарно що це побачив Захід. Там реально обговорюють ідею Росії під владою “хароших русскіх”.

 Також варто нагадати, що кинутого до буцегарні НКВДешного генерала Судоплатова, ні Буковський, ні Новодворська жодного разу не підтримували. Вони підтримували Стуса, Джемільова,… Але таких на Росії більше нема.

Дмитро ”Калинчук” Вовнянко (передрук)

НАГАДУЄМО:

Ольга Харлан з честю виграла і спортивний поєдинок, і двобій, – тепер битву мають виграти українські спортивні чиновники