Харківська область – це Україна!

  Харківська область – це Україна! – так завершилося “онлайн-голосування”, організоване рашистами. 

 

  Втілюючи в життя рекомендації з московських пропагандистських “методичок”, рашисти вирішили провести онлайн-голосування (чи опитування) стосовно статусу Харківської області. Його результати мали лягти в основу “волевиявлення простих людей”, що в подальшому мало бути використане для “розширення СВО” за межі Донецької та Луганської областей.

 

  Але російські пропагандисти вкотре… “наклали собі в штани”. Результати опитування просто знищили всі прогнози російських авторів “методичок”. Понад 65% з тих, хто спочатку натрапив на цей сайт https://kh-referendum.ru/, проголосували “За Харківську область у складі України”. А вже наступного дня відсоток таких людей різко зріс до 96%.

 

  У свою чергу, “За входження Харківської області до складу Росії” проголосували лише 3,5% людей. Рашисти настільки об… обурились, що на нервах швидко видалили сайт з усім його вмістом.

 

  Подібне опитування, як під копірку, було організоване і в Херсонській області. Там сайт проіснував три доби, теж мав дуже схожі цифри,  і також був рашистами поспіхом видалений. 

 

  Нешановні рашисти! В Херсонській, Харківській областях (і не тільки) дуже багато людей говорять російською. Але вони не мають жодного бажання, щоб їх “визволяли” і до чогось там “приєднували”. 

 

Харківська область – це Україна!,  Херсон – це Україна!,…

 

Без варіантів!

 

Рузана Зубік, “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”

 

Заставка НАГАДУЄМО