Юрій Горбунов відмовився від державної нагороди

  Актор та ведучий Юрій Горбунов, який один із десятка режисерів “раптово” опинився у центрі скандалу через зйомки серіалу “Інгулець”, вирішив, поки що “вербально”, відмовитись не лише від державного фінансування свого “медіапроєкту”, але й від ордену.

  Нагороду “За заслуги” II ступеня” Юрій Горбунов отримав у серпні 2022 року, як сказано у “педставленні” – “за волонтерську діяльність та благодійні заходи”.

  У коментарі ведучим ISLND TV шоумен розповів, що на отримання ордену його висунули військові, проте фізична нагорода до його рук так і не потрапила, а про її отримання чоловік дізнався від друзів.

 «Я готовий віддати цей орден будь-кому з військових, які зараз на передку. У мене його немає фізично, але, якщо мені його дадуть, я готовий передати туди. Або нехай зараз перепишуть на будь-якого героя», — заявив Горбунов.

 Орден «За заслуги» I, II, III ступеня — державна нагорода України для відзначення видатних заслуг громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.
16 березня 2000 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про державні нагороди України», у якому була встановлена державна нагорода України — орден «За заслуги» I, II, III ступеня. Орденом «За заслуги» можуть бути нагороджені іноземні громадяни та особи без громадянства.

  Вищим ступенем ордена є I ступінь. Нагородження орденом «За заслуги» громадян України здійснюється ПОСЛІДОВНО, починаючи з III ступеня. А Юрій Горбунов одразу “отримав” ІІ ступінь даного ордену…

НАГАДУЄМО:

Хароший русскій в перспективі – той самий Путін, – Дмитро Вовнянко