Ініціатор освітньої реформи в Україні став “совєтніком” гауляйтера Мелітополя

  Екс-міністр освіти уряду Азарова Дмитро Табачник , який є ініціатором “останньої” освітньої реформи в Україні, став новим “совєтніком” Євгена Балицького, який з Володимиром Путіним підписував документи про фейкове приєднання Запорізької області до рфії. 

  “В окупаційному уряді ТОТ Запорізької області поповнення. У гауляйтера Балицького новий “совєтнік”. Компанію пікаперу і учаснику секс-скандалу Толмачову, який вчить Балицького проводити псевдовибори, тепер складає одіозний міністр уряду Януковича Дмитро Табачник”, – написав мер Мелітополя Іван Федоров у своєму Telegram-каналі.

  Федоров зазначив, що для більш ефективнішого контролю захопленої рашистами території ДмитроТабачник балотується в депутати від путлєровської “Єдиной Росіі”.

  Варто нагадати, що саме Дмитро Табачник в 2011 році започаткував так звану “реформу освіти”. 28 жовтня 2011 року відбувся III Всеукраїнський з’їзд працівників освіти, який провели в Києві на базі Центру культури та мистецтв Національного авіаційного університету. З понад 1000 делегатів з’їзду учителів-освтян було трохи більше 350 осіб.

  Через з’їзд “провели” проєкт “Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки” (НСРО), проект нової редакції Закону України «Про вищу освіту».

  Після втечі Дмитра Табачника з України після Революції Гідності так звану “реформу освіти” продовжила і поглибила Ліля Гриневич. За її головування НСРО було перейменовано в НУШ і справу по “вдосконаленню освіти” з успіхом продовжено.

НАГАДУЄМО:

Зустрінеш Табачника – дай йому під*рачника: СБУ повідомила про підозру у державній зраді ексміністру освіти часів януковича