Росія намагається нав’язати Світу нову концепцію світового устрою

  Не змігши спочатку за три дні, а потім і за рік, захопити Україну, вскочивши в шалену економічну халепу, кремль змінив тактику і перейшов до вирішення двох проблем. Перша – це якомога швидше взяти тайм-аут у війні, щоб ретельніше підготуватися до знищення України. Друга – знищити виплекану після Другої Світової війни ідею недоторканості кордонів та вирішення спірних питань виключно мирним шляхом.

  Для реалізації цієї ідеї Кремль залучив лідерів “впливових іноземних держав”, які висловлюють прихильність до Москви. В квітні 2023 року вони завалили ЗМІ своїми “мирними пропозиціями”, які були сформульовані в Кремлі.

  Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва знову відзначився черговою скандальною заявою про те, що марно займатись пошуку винних у війні в Україні. “Помилка сталася, війна почалася. Зараз марно продовжувати говорити, хто правий, а хто винен, потрібно, щоб війна припинилася. Ви будете обговорювати зведення рахунків тільки тоді, коли вони перестануть стріляти”, – сказав він, повідомляє Globo. Лула стверджує, що питання про “приналежність” Кримського півострова потрібно вирішувати тільки Україні та РФ, а також додав, що не йому “вирішувати, кому належить Крим”.

Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва

  Ідею “переговорів заради переговорів” також озвучив і прес-секретар турецького президента Ібрагім Калин. “Замість того, щоб продовжити війну, давайте зупинимося на варіанті трьох або п’яти років мирних переговорів. Головне, зупинимо кровопролиття. Обговоримо можливості просування діалогу з урахуванням нинішньої ситуації”, – сказав Калин в інтерв’ю агентству Anadolu.

  Виходить, що за рік ЗСУ так пошарпали “другу армію Світу”, що для її відновлення росії потрібно аж цілих 5 років.

Прес-секретар турецького президента Ібрагім Калин

  Але “вишенькою на торті” став дзвінок “кращого друга Путіна” товариша Сі Цзіньпіна до президента України Володдимира Зеленського. Подія, якої довго чекав весь Світ нарешті відбулася – пан Зеленський і товариш Сі поговорили.

  За підсумками “розмови” китайський лідер товариш Сі Цзіньпін погодився відправити своїх спецпредставників в Україну та “інші держави” для спілкування “з усіма сторонами” щодо політичного врегулювання “кризи в Україні”, цитує Bloomberg держагентство КНР.

  The Washington Post повідомляє, що китайську спецделегацію з врегулювання “української кризи” очолить Лі Хуей – колишній посол КНР у рфії, який отримав від Путіна цілий орден.

Путін вручає заслужену нагороду товаришу Лі Хуей

  Напередодні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у статті для одного із західних видань наголосив, що Росія може скільки завгодно говорити про бажання закінчити війну, але її реальні дії говорять про відсутність бажання вести переговори.

  Секретар РНБО Олексій Данілов також в інтерв’ю наголошував, що рашисти не відмовилися від ідеї повністю знищити Україну.

   Українська сторона також неодноразово заявляла, що головною умовою для старту переговорів є виведення російських військ з території України.

  Якщо Кремлю вдасться реалізувати намічені плани, це буде не лише “дипломатична перемога Москви над США і Заходом”. Це остаточно перекреслить всі зусилля, які докладали країни після Другої світової війни щодо забезпеченню миру, взаємоповаги та взаєморозуміння, та відкриє “нову сторінку історії”, яка буде базуватися на середньовічному принципі: “Хто сильніший, той і правий!”

Олександр Вікторович, НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Проти України воює 370 тисяч російських військових, – Міноборони