Греція почала отримувати перші американські бронеавтомобілі M1117 ASV (ФОТО)

Залізничний состав з американськими броньовиками M1117 ASV прибув наприкінці минулого тижня до Греції. Усього очікується постача 450 машин даного типу для грецької армії до кінця року. 

 

Изображение

 

Угода між Грацією та США про закупівлю бронетехніки передбачає продаж 1200 машин M1117 ASV. Для цього американці значною мірою зменшили вартість бронемашин у 10 разів – з 800 тис. доларів за одиницю до 83 тис. доларів. Однак договором не передбачена комплектація бронетехніки озброєнням, тому грецьким доведеться власними силами встановлювати на ці машини кулемети або автоматичні гранатомети. 

 

Изображение

 

M1117 Armored Security Vehicle  розроблено з урахуванням особливостей позаміського ландшафту. Бронеавтомобіль має 8,3-літровий дизельний двигун Cummins, який видає 260 кінських сил і забезпечує максимальну швидкість близько 60 миль на годину на бездоріжжі.  M1117 ASV також оснащений шинами, що працюють без спуску. Автомобіль забезпечує 360-градусний огляд для екіпажу та  має систему кондиціювання повітря для забезпечення комфорту в умовах літньої спеки.

 

Нагадуємо: