З Балтійського до Чорного моря прямують два російські великі десантні кораблі

  У Середземному морі зафіксували два великі десантні кораблі Балтійського флоту Російської Федерації, які рухаються в східному напрямку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив редактор видання BlackSeaNews Андрій Клименко.

 

  Клименко нагадав, що під час квітневого загострення 2021 року до Чорного моря заходили чотири ВДК – 2 Північного флоту та 2 Балтийського флоту РФ. Вони перебували в акваторії Чорного моря з 17.04.2021 по 11.07.2021.

 

  “Крім того, є повідомлення, що всі атомні підводні човни Тихоокеанського флоту РФ з бази у Вілючинську (Камчатка) декілька днів тому екстренно вийшли в море. Підвищення ставок продовжується”, – додав Клименко.

 

  Видання Defense Express висловило припущення, що Москва перекидає два великі десантні кораблі з Балтійського моря на Середземне, і далі на Чорне море, скоріше для того, щоб “підмінити” ті ВДК Чорноморського флоту РФ, які регулярно ходять за маршрутом “Сирійського експресу”: від окупованого Кримського півострова до берегів Сирії.

 

  Також існує версія, що ВДК “Корольов” та ВДК “Мінськ” здійснюють перевезення вантажів із Балтійська в Лівію, чи в Порт-Судан.