Головне самому бути переконаному в тому, що «мирне врегулювання» успішно просувається вперед

 Українська делегація звернулась до російських колег у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації у Донецькій і Луганській областях України з пропозицією інтенсифікувати роботу ТКГ, зокрема – у безпековому, політичному і гуманітарному напрямках, повідомляє пресслужба української делегації.

 

 “Ми пропонуємо скликати позачергові засідання Робочої підгрупи ТКГ з безпекових питань, Робочої підгрупи ТКГ з політичних питань і Робочої підгрупи ТКГ з гуманітарних питань і запевняємо у своїй готовності працювати у режимі 24/7 задля прискорення розгляду питань, що вже впродовж багатьох місяців перебувають на порядку денному відповідних робочих підгруп ТКГ, і задля прийняття Тристоронньою контактною групою відповідних рішень. Зокрема, питань розблокування роботи КПВВ та обміну особами, що взаємно утримуються”, – йдеться у повідомленні пресслужби.

 

 В той же час залишається невідомою доля 69 українських військових, які зникли на Донбасі від початку бойових дій. Про це йдеться у відповіді Кадрового центру ЗСУ Міністерства оборони на запит Радіо Свобода.

 

 “За даними персонального обліку втрат особового складу Збройних сил України, який ведеться в Кадровому центрі Збройних сил України, з початку проведення Антитерористичної операції кількість зниклих безвісти військовослужбовців ЗСУ становила 526 осіб, з цієї кількості знайдено (живими та мертвими) 457 осіб. Станом на 17.11.2020 залишаються не розшуканими 69 осіб”, – зазначається у відповіді.

 

 В якій із трьох груп буде розгяладатися питання їх звільнення у пресслужба ТКГ не повідомляє.

 

Нагадуємо: