Лукашенко знову зробив реверанс у бік Заходу

 У Білорусі не вщухають протести, які жорсткими методами намагаються придушувати силові структури країни. На фоні цього Лукашенко чомусь знову почав критикувати Росію. У своїх висловлюваннях він дозволив собі «наїзд» на Кремль, заявивши про те, що тісні відносини між Білоруссю і Росією є неможливими через ненормальне ставлення Москви до Мінська.

 

 За словами Лукашенка, саме з цієї причини Білорусія буде шукати співпраці з Заходом, хоча ще зовсім недавно він заявляв ледь не про напад НАТО.

 

 Лукашенко жалкує, що зайнята Варшавою і Вільнюсом позиція по відношенню до Мінська може перекреслити більшість досягнень. І тут же глава держави підкреслив, що при безпрецедентному зовнішньому тиску Білорусії була надана велика підтримка її традиційними союзниками.

 

Читайте також:

 Торкнувшись теми багатовекторності він пояснив, що подібна зовнішня політика, що проводиться Мінськом в останні роки, не означає, що Білорусія відвернулася від Москви або хоче втекти. Лукашенко сказав, що готовий відмовитися від багатовекторності, але якщо будуть запропоновані нормальні умови, щоб він не оглядався на всі боки.

 

 Що Лукашенко конкретно має на увазі під терміном «нормальні умови» невідомо. Ряд коментаторів висловлюють думку про те, що Мінськ вкотре має намір отримати від Росії бонуси у вигляді кредитів, прощення боргів, поставки озброєння, нафти та газу.

 

Нагадаємо: