В РФії залишилося лише проголосувати за законопроект «Путін ніколи не помре!»

 На Росії Державна Дума схвалила в першому читанні законопроект, що надає президенту РФії (читай – Путіну) та членам його родини довічні гарантії після завершення каденції. На думку законотворців ухвалення цієї норми необхідно для того, “щоб людина, яка приймає зараз рішення, відчувала те саме, що він потрібен не тільки сьогодні, але і завтра”, – заявив на засіданні у вівторок, 17 листопада, спікер Держдуми РФ В’ячеслав Володін, передає ТАСС.

 

 Законопроект забороняє застосовувати до експрезидента кримінальне чи адміністративне провадження, його не можуть затримувати, заарештовувати, піддавати обшуку, допитувати та особисто оглядати. Недоторканність колишнього президента РФії поширюється на його житло, транспортні засоби, засоби зв’язку, документи, багаж та листування.

 

 Змінюється також порядок позбавлення колишнього президента недоторканності. Відповідно до законопроекту, це може статися за рішенням Ради Федерації на підставі висунутого Держдумою звинувачення в державній зраді або скоєння іншого тяжкого злочину, причому це питання Рада Федерацій повинна розглянути протягом трьох місяців. Дане обвинувачення має бути підтверджено висновком Верховного суду РФ і Конституційного суду РФ. Доки буде відбуватися вся ця тяганина, експрезидент зможе розпродати все своє майно в РФії і перебратися до країни, яка надасть йому «притулок» у зв’язку з «політичним переслідуванням» на Росії.

 

 Раніше до Держдуми РФ був внесений законопроект про «обнулення» президентських термінів Володимира Путіна. Ідею 10 березня 2020 року «винесла на розгляд» депутат Держдуми РФ, перша жінка-космонавт Планети, Валентина Терешкова. Вона пояснила це необхідністю «збереження стабільності в країні». Конституційний суд РФії визнав поправку законною. Поправка пройшла через «всенародне голосування», яке відбулося 25 червня – 1 липня 2020 року, і за результатами якого до Конституції РФ було внесено ряд змін, в тому числі і про «обнулення» президентських термінів Путніа.

 

 Схоже, незабаром Росію очікують дуже “цікаві і карднальні кадрові перестановки”…

 

Нагадуємо: