Генерал Кривонос пропонує відкласти наступ до появи на фронті літаків F-16 (ВІДЕО)

  Колишній заступник секретаря РНБО генерал-майор Сергій Кривонос вважає, наступ Збройних сил України може виявитися невдалим, якщо не буде підтримки авіації. За його словами, слід дочекатись появи в українських військах достатньої кількості авіації, оскільки без сучасних винищувачів та штурмовиків наступальні операції провести непросто. За його словами, краще зберегти паузу та дочекатися літаків.

  Своїми думками генерал-майор Сергій Кривонос поділився в інтерв’ю YouTube каналу “Курбанова Live“.

  Сергій Кривонос зазначив, що Україна суттєво збільшила свої можливості щодо наземних наступальних операцій. Але повітряна компонента все ж таки залишається не дуже розвиненою. “Краще затягнути цю ситуацію, ще краще підготуватися та дочекатися авіації… Наступати без підтримки авіації – це буде жах”, – заявив генерал.

  Сергій Кривонос додав, що потенціал російської армії не можна недооцінювати. У РФії достатньо ресурсів, які ще загарбники можуть використати. В Україні спостерігаються проблеми зі зброєю та боєприпасами. “І у росіян є можливості для наступу – у них є для цього всі сили та засоби”, – сказав Кривонос.

НАГАДУЄМО:

Українські ветерани – оприлюднено результати комплексного дослідження