Флагман ВМС України “Гетьман Сагайдачний” відремонтують та модернізують

Фрегат проєкту 11351, флагман Військово-морських сил Збройних сил України, “Гетьман Сагайдачний” пройде ремонт та модернізацію на Державному підприємстві “Дослідно-проектний центр кораблебудування” у Миколаєві. Відповідний контракт було укладено між Міністерством оборони України та проектним підприємством. 

 

Про це повідомляють в “Укроборонпромі”. 

 

Директор-генеральний конструктор ДП “Дослідно-проектний центр кораблебудування” Вадим Борисов наголосив, що “роботи подібного обсягу та складності для кораблів такого класу не виконувало жодне підприємство за весь період незалежності України”. 

 

“Саме тому для успішної реалізації проєкту Дослідно-проектний центр кораблебудування кооперується з іншими українськими підприємствами –  лідерами оборонно-промислового комплексу та суднобудування країни. Йдеться про Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря”-”Машпроект”, Державне підприємство “Миколаївський суднобудівний завод”, Суднобудівельно-судноремонтний завод “Нібулон” та інші підприємства», – розповів Вадим Борисов.

 

Згідно з держконтрактом роботи проходитимуть у кілька етапів: від загальної оцінки технічного стану корабля до безпосереднього його ремонту та модернізації.

 

Нагадуємо: