Туреччина ввела до складу флоту новий розвідувальний корабель (ФОТО)

До складу Військово-морських сил Турецької Республіки було введено  нове розвідувальне судно “Ufuk (A-591)” (Горизонт). Церемонія відбулась сьогодні на Стамбульській морській верфі. В урочистих заходах взяв участь президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган та інші турецькі високопосадовці. 

 

Ufuk Korveti Türkiye'nin gözü kulağı olacak

 

Як повідомляє турецька інформаційна агенція “Анадолу”, у створенні цього корабля взяли участь 194 турецькі компанії. Судно “Ufuk (A-591)” було створено на основі корвету типу “Ada”. Такий самий корвет зараз виготовляється для потреб Військово-морських сил ЗС України та вже готовий на 30%. 

 

Президент Турции анонсировал тендер на строительство эсминца TF-2000

 

Розвідувальний корабель “Ufuk (A-591)”  було спущено на воду 9 лютого 2019 року. На відміну від бойових кораблів, які використовують газотурбінні агрегати,“Ufuk (A-591)”  оснащений дизельними двигунами.

 

Изображение

 

Довжина судна становить 99,5 метра, максимальна ширина – 14,4 метра, водотоннажність – 2,4 тис. тонн, осадка – 3,6 метра. На палубу можуть здійснювати посадку гелікоптери вагою до 10 тонн. Автономність плавання складає до 45 діб.

 

Однією з цілей судна є збирання розвідувальних даних у морській акваторії Туреччини.

 

Нагадуємо: