Міноборони відмовилось від замовлень на закупівлю вітчизняних РЛС

Інформаційна агенція “Оборонно-промисловий кур’єр” повідомляє про припинення роботи Казенного підприємства “Науково-Виробничий Комплекс “Іскра”, що спеціалізується на розробці та виробництві наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України. 

 

Як розповів  представник КП “НВК “ІСКРА” журналістам, причиною зупинки виробництва  є відмова Міністерства оборони України від усіх замовлень. Через цю відмову відбулося скасування Державного оборонного замовлення, зокрема на два дуже вагомих вироби, що створювалися в інтересах Збройних сил України. Разом з тим було зупинено і дослідно-конструкторські роботи на підприємстві. 

 

На зупинку роботи стратегічного КП “НВК “ІСКРА” вже відреагували у Міністерстві оборони України. Там запевняють, що розпочали спільну перевірку ситуації разом з керівництвом ДК “Укроборонпром”.

 

“Іскра” є стратегічним для економіки та безпеки держави підприємством та згідно з чинним законодавством не може припинити свою діяльність. Міністерство оборони України не відмовлялось від продукції “Іскра”. Наразі існує затримка з виконанням одного з контрактів на замовлення Міноборони, усі обставини якої і покликана встановити перевірка”, – наголошують в українському оборонному відомстві. 

 

Нагадуємо: