ДП “Львівський бронетанковий завод” завершив модернізацію «пожежних танків»

 Гусенична пожежна машина ГПМ-54 – це основний пожежний танк на озброєнні Збройних сил України. Її використовують там, куди не може дістатися інша пожежна техніка.

 

 Державне підприємство “Львівський бронетанковий завод” завершило капітальний ремонт і модернізацію майже півтора десятка таких «пожежних танків». Ще більше десяти ГПМ-54 виїзні бригади заводу відновили в місцях дислокації наших військ, повідомляє пресслужба “Укроборонпрому”.

 

.

 ГПМ-54 створена на базі танка Т-55, містить цистерну для води ємністю 9 м3, а також бак для піни ємністю 1,1 м3 та може гасити пожежу водою з відстані 60 метрів. Пожежний танк також може розчищати проходи для іншої пожежної техніки, а броньований корпус та фільтровентиляційна установка забезпечують безпеку екіпажу.

 

На модернізованих пожежних танках ми встановили:

  • нове гідравлічне обладнання європейського виробництва, яке забезпечує управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини;
  • встановлено нове бульдозерне обладнання з грейдерним положенням;
  • допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі.

 

Нагадуємо: