До ЗСУ з націнкою постачають гниле м’ясо та овочі с пліснявою

Для харчування підрозділів Збройних сил України постачає несвіжі продукти фірма фаворит “ВІйськсервіс Волонтер”. Про це повідомляє у себе на сторінці в Фейсбук народний депутат від партії “Голос” Соломія Бобровська. За її словами, фірма, яка постачає продукти, виграє майже всі тендери на закупівлю продуктів від Міністерства оборони України.

 

Возможно, это изображение (еда)

 

“На фото реальні продукти, які Міністерство оборони України закуповує для нашої армії. Значну частину тендерів на постачання харчів виграє компанія фаворит – ВІйськсервіс Волонтер. З високою націнкою вони постачають в Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine гниле м’ясо, овочі та фрукти з пліснявою”, – повідомляє депутат.

 

Возможно, это изображение (еда)

 

Вона також додає, що Антимонопольний комітет вже тричі виносив рішення про скасування тендера, на якому ця компанія отримала право постачати продукти в армію, але рішення не виконуються.

 

Возможно, это изображение (фрукт)

 

“Я питала про це міністра Оборони, але він все скинув на попередників та заявив, що вже такого немає. А тим часом у МінОборони невиконанні два рішення суду, три рішення АМКУ та кілограми гнилих продуктів, які купляють для армії за гроші платників податків”, – підсумовує  Бобровська. 

 

Нагадуємо: