Міністерство у справах ветеранів України зробило російським спецслужбам розкішний подарунок

 «Непорозуміння», про яке йде мова, почалося з того, що зараз в Україні відбувається перший етап вакцинації від коронавірусу – щеплення отримують медики, які безпосередньо контактують з хворими на Covid-19. В одному флаконі вакцини є десять доз вакцини, які потрібно обов’язково використати впродовж шести годин після розпакування. Невикористані дози утилізують.

 

  01 березня 2021 року Міністерство охорони здоров’я дозволило щепити цими невикористаними «залишковими дозами» вакцини публічних осіб «поза чергою». 12 березня, Міністерство охорони здоров’я уточнило категорії громадян, які можуть отримати щеплення невикористаними залишками вакцини «поза чергою». Це:

  • учасники бойових дій, які брали безпосередню участь у війні на Донбасі, забезпечували проведення антитерористичної операції, гарантували національну безпеку;
  • народні депутати, керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів із питань охорони здоров’я державних адміністрацій, головні державні санітарні лікарі (областей, Києва, на водному, повітряному, залізничному транспорті), лідери і представники релігійних організацій;
  • видатні письменники, журналісти, спортсмени, музиканти, актори, співаки, інші діячі сфери культури, старші за 60 років.

 

  Формують списки громадських діячів для вакцинації регіональні департаменти охорони здоров’я разом із прес-службами ОДА. Якщо в день проведення вакцинації залишаються невикористані дози препарату, відповідальний за списки має уточнити, хто з публічних людей може приїхати на щеплення.

 

  Офіційна Google-форма для запису лідерів громадської думки у Львівській області, які хочуть провакцинуватися від коронавірусу, з’явилася лише 10 березня. У ній потрібно було вказати свої контактні дані, рід діяльності, а також пояснити самостійно, чому ви вважаєте себе лідером громадської думки. За словами Олега Когута, чіткої установки від МОЗ, за якими критеріями визначати таких лідерів, поки що немає, та й оцінити їх буває складно, проте списки будуть перевіряти, «щоб не було зловживань», інформує Zaxid.Net

 

  Згодом, «до антиукраїнської справи» долучилися співробітники Міністерства у справах ветеранів України, які ОПРИЛЮДНИЛИ інформацію про громадян України, які активно протидіяли, а більшість і сьогодні продовжує активно протидіяти агресії Російської Федерації проти України.

 

  Уявіть собі – який шикарний подарунок російським спецслужбам!

 

  Конфіденційність персональних в умовах гібридної війни є дуже важливою і небезпечною інформацією. Персональні дані можна використовувати для рекламних цілей, шахрайські дії по відношенню до власників цих даних чи їх знайомих, та ще багато чого поганого можна вчинити маючи персональні дані людини.

 

  Але в Міністерстві у справах ветеранів, чи не розуміє важливість конфіденційності персональних даних, чи свідомо їх оприлюднюють.

 

  Громадська спільнота, яка активно протидіє агресії РФії, помітила вже кілька випадків, коли співробітники Мінвету «зливали в мережу» персональні дані ветеранів російсько-української війни без будь-яких обмежень. Але ж такі «витоки інформації» можуть мати трагічні наслідки для громадських діячів, втеранів АТО/ООС, які продовжують активно протидіяти агресії РФії та проросійських сил всередині України.

 

  Останній з випадків «зливу інформації» трапився 24 березня 2021 року, коли Мінветеранів «раптом оприлюднив» дані сотень проукраїнських громадських діячів, виклавши гугл-таблиці у відкритий доступ на своєму сайті.

 

  І хоч зараз це «неподобство» вже видалили з сайту Мінвету, скрини залишились.

 

  З таким відношенням до безпеки виникають серйозні побоювання за реєстр учасників АТО/ООС, – які отримали статус УБД. А він містить інформацію про більш ніж 400 тисяч наших захисників-патріотів, і відповідає за цей реєстр саме Мінветеранів.

 

  Виходячи з того, що це не перша подібна «прикра помилка» в роботі Міністерства у справах ветеранів України, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС” дуже цікавить інформація про те, хто саме з представників Мінветеранів «випадково», чи через «недбалість», а може сплановано і цілеспрямовано веде підривну діяльність проти проукраїнських сил?

 

  “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС” дуже сподівається, що пані Юлія Лапутіна відреагує на таку «прикру помилку» працівників Міністерства у справах ветеранів України. Ми сподівається , що посадові особи, винні в «оприлюдненні даних», не тільки будуть оперативно виявлені, а ще й будуть притягнуті до відповідальності за вчинені дії.

 

Нагадуємо:

Міністерство ветеранів відзвітувало, скільком військовим допомогли чиновники