Дмитро Кулеба з трибуни ООН розкрив фальшивий зміст так званих закликів до припинення війни

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розкрив справжній зміст заклики до переговорів з рфією для припинення війни в Україні. Під час виступу на засіданні Генасамблеї ООН він розкритикував тих закордонних осіб, хто пропонує розпочати перемовини з росією для припинення війни в Україні.

  “Ми чуємо заклики до якогось абстрактного миру. Але ці заклики говорять здебільшого не про мир, а про щось інше. І я спробую перекласти їх з дипломатії на мову здорового глузду. Наприклад, дехто каже: “Чому б вам просто не сісти за стіл переговорів і зараз же покласти край цій війні?” Що вони насправді мають на увазі: “Нехай росія залишить собі землі, які вона вкрала, і продовжить вбивати, викрадати, ґвалтувати та залякувати людей на окупованих територіях”, – заявив міністр.

  Кулеба підкреслив, що ті, хто заявляють, що саме Україна нібито “затягує війну”, насправді хочуть, щоб вона здалася і дозволила росії “якнайшвидше завершити свій геноцид” українського народу. Він також розкритикував заклики припинити надавати Києву військову допомогу, наголосивши, що 40-мільйонів українців на це відповіли: “Ні. “Ні” геноциду під прикриттям світу. “Ні” територіальним концесіям. “Ні” екстреним поступкам за ілюзію миру”.

  “Ми боротимемося і переможемо, тому що ми хочемо жити. Тому що наші діти, як і ваші, заслуговують на повні сім’ї і життя, вільне від страху і страждань. Ми забезпечимо притягнення агресора до відповідальності, тому тільки таким чином можна відновити справжнє правосуддя. Тільки це шлях до справедливого та довгострокового світу для України. Тільки таким чином буде дотримуватися Статут ООН“, – підсумував Кулеба.

  Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час виступу на засіданні Генасамблеї ООН заявив, що Україна вимагає негайно надати список дітей, яких незаконно вивезли з українських території до росії, а також надати доступ представникам міжнародних організацій до них.

  Голова МЗС також закликав країни-члени ООН також взяти участь у декларації G7. Він запропонував кожній державі ООН приєднатися до спільної декларації, в якій лідери країн G7 пообіцяли підтримувати Україну.
“Зробіть особистий практичний внесок у безпеку України”, – додав Кулеба.

НАГАДУЄМО:

Відбулось засідання Контактної групи з питань оборони України – Рамштайн-14