Для ВМС Філіппін побудують нові корвети

Збройні сили Філіппін мають поповнитися двома новими морськими одиницями. Розробляти та виготовляти нові корвети буде компанія з Південної Кореї Hyundai Heavy Industries.

 

Про це інформує Мілітарний з посиланням на офіційне повідомлення уряду Філіппін. 

 

Корвет типу проекту HDC-3100 для ВМС Філіппін

 

Зазначається, що будуть побудовані два експортні корвети типу проекту HDC-3100. Для цього було укладено відповідний контракт між Міністерством національної оборони Філіппін та Hyundai Heavy Industries. Загальна сума угоди складає  28 млрд філіппінських песо (560 млн доларів США). 

 

Кораблі будуть побудовані на тій самій верфі, де і фрегати класу Jose Rizal з попереднього замовлення ВМС Філіппін. Минулого місяця бюджетне управління Філіппін вже виділило фінансування для авансового платежу за контрактом у розмірі 15% від суми, 3,75 млрд. філіппінських песо (74,5 млн. доларів США).

 

Нові корвети значно посилять військові спроможності ВМС Філіппін і вважаються одним з найважливіших пунктів їх модернізації.  Військовий корабель має шістнадцять комірок вертикального пуску для зенітних ракет, вісім протикорабельних ракет, 35-мм артилерійський комплекс Rheinmetall Oerlikon Millenium, 76-мм головну артустановку, два тритрубні торпедні апарати та радар з активним електронним скануванням (AESA).

 

Як ми писали раніше, ВМС Пакистану сподіваються закупити “невелику кількість” вертольоти Harbin Z-9D у Китаю. Про це повідомляє Міноборони країни.