Ще дві країни відмовились від закупівлі російських винищувачів

Алжир та Єгипет не стануть купувати російські винищувачі 4-го покоління Су-35. Це пов’язано з високими показниками витрат на нові російські літаки та його слабкими бортовими системами.  

 

Алжир відмовився від закупівлі російських винищувачів Су-35 через відсутність на них РЛС з активною фазованою антенної решітки. Також модернізація вже наявних на озброєнні Су-30МКА до рівня винищувача 4++ на 60% дешевша, аніж закупівля нових літаків. 

 

Єгипет раніше також планував придбати 24 російських Су-35. Під час тестового бою між російським літаком та французьким  Rafale, останній зміг успішно подавити системи Су-35 своїми комплексами РЕБ. 

 

ВПС Єгипту були першим замовником Су-35 на близькосхідному регіоні. Контракт на постачання літаків було укладено ще у  2018 році, а його вартість склала приблизно 3 мільярди доларів. Щонайменше 11 літаків були вже виготовлені та готові до виправляння замовнику, проте це так досі і не сталося. У Росії дану ситуацію поки не коментують. 

 

 

Вот почему Египет никогда не получит истребители Су-35 (и почему нет подтверждения ни одному из сообщений о том, что Алжир или Иран «взяли их взамен»)

 

 

Наприкінці минулого року стало відомо, що Індонезія також відмовилась від закупівлі російських Су-35. Зараз там розглядають можливість придбання американського F-15EX або французького Dassault Rafale в якості основного винищувача четвертого покоління. Індонезія хоче отримати літаки  на дві або три ескадрильї. 

 

Нагадуємо: