Чергова колона російської техніки приховано перетнула кордон України, але цього разу її випадково помітив БпЛА ОБСЄ… (Відео)

Російська Федерація сьомий рік продовжує публічно заперечувати свою безпосередню участь у війні проти України і окупації Донбасу. Проте, численні докази міжнародних спостерігачів та волонтерів наочно доводять, що РФ протягом всього періоду військового конфлікту грубо порушує норми міжнародного права, постійно перекидає озброєння, техніку, використовує своїх кадрових військових, а також найманців, які у переважній більшості мають громадянство Російської Федерації.

У щоденному звіті СММ ОБСЄ №134/2020 від 6 червня 2020р. повідомлялось, що безпілотник дальньої дії зафіксував колону вантажівок, які приховано в’їжджали на територію України через ділянку кордону з Російською Федерацією в непідконтрольному районі Луганської області.

Переміщення вантажівок з РФ було досить деталізовано описане у розділі звіту СММ ОБСЄ. Проте, бракувало візуальних деталей, які б могли засвідчити грубе порушення з боку Російської Федерації. Волонтерам міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm вдалося отримати унікальні знімки з БпЛА та провести їх додаткову геолокацію, щоб вказати точні координати як місця вторгнення російських колон, так і точку їх прибуття у Луганській області.

 

ЗНІМКИ З БПЛА СММ ОБСЄ ТА ІДЕНТИФІКАЦІЯ ВІД INFORMNAPALM

 

InformNapalm публікує унікальні знімки з БпЛА, які підтверджують текстову частину звіту СММ ОБСЄ № 134/2020 від 6 червня 2020 року.

 

Спираючись на початкові дані, зазначені у звіті ОБСЄ, волонтерам InformNapalm вдалося визначити точні координати знімків на місцевості – зробити геолокаційну прив’язку.

Перший знімок фіксує колону вантажівок прямо безпосередньо біля кордону з РФ у координатах: 48.160698, 39.904193.

 

Другий знімок фіксує прибуття вантажівок у точку з координатами у Луганську: 48.538979, 39.325941.

Волонтери InformNapalm за допомогою моніторингу відкритих джерел встановили, що ця територія давно використовується російськими окупаційними військами в якості бази для окремого батальйону матеріального забезпечення 2-го Армійського Корпусу. Про це свідчить відео, яке було викладене пропагандистами терористичної організації «ЛНР» у 2015 році.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6maM76ZhP_w&feature=emb_logo

Нагадаємо, що у березні 2020 року, міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm продемонструвала унікальний аерофотознімок, який доповнив текстові дані звіту СММ ОБСЄ №60/20 від 12 березня 2020 щодо викриття трьох сучасних російських комплексів радіоелектронної боротьби: РБ-341В «Леєр-3», Р-934Б «Синиця» та РБ-636 «Свєт-КУ». А після публікації та поширення цієї чутливої для агресора інформації у Twitter усі офіційні сторінки мовних версій сайту InformNapalm вперше за шість років раптом були блоковані…