«Адаптивний карантин» в Україні себе не виправдав чи винні самі громадяни? (Відео)

Станом на 18 червня, в Україні зафіксували вже 34 063 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Україна знову побила “коронавірусний” антирекорд – 829 нових випадків за добу.

Кілька останніх днів в Україні фіксується різке збільшення кількості захворювань на коронавірусну інфекцію. Керівництво МОЗ та представники влади пояснюють це тим, що переважна більшість українців переплутала  «адаптивний карантин» із завершенням карантину взагалі. Інфекція нікуди не поділася, а люди перестали використовувати захисні маски в людних місцях і не дотримуватися встановленої «соціальної» дистанції. Як наслідок – за два тижні після запровадження «послаблення карантинних обмежень» маємо різке зростання кількості захворювань. 

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу щодо ситуації з протидії поширенню коронавірусної інфекції в Україні.

“За минулу добу захворіло 829 осіб. Із них 61 дитина, а також 66 медичних працівників. Було госпіталізовано 195 осіб, зафіксовано 23 летальних випадків. При цьому одужало 504 пацієнти”, – наголосив Максим Степанов.

 

У світі спостерігається тенденція до зменшення кількості захворювань.