Часопис війни – триває 514 доба

 На початок 514 доби війни ворог зосередив основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Минулої доби відбулось 40 бойових зіткнень, інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Сватівській ділянці фронту відбувається справжнє пекло. Рашисти зберігають ініціативу та інтенсивність атак на наші позиції не зменшується. Особливо важко зараз на лінії фронту Кармазинівка-Нововодяне. Виходячи з даної ситуації, ворог продовжить тиснути на місця, де наша оборона трохи “просіла”.

На Лиманському напрямку рашисти мають певні успіхи західніше від Кармазинівки – намагаються розширити плацдарм за річкою. Ворог продовжує атакувати райони південніше Масютівки, Новоселівського, Сергіївки, Новоєгорівки, Макіївки та Серебрянського лісництва.

На Бахмутському напрямку тривають бої північніше та західніше Кліщіївки та біля Ягідного. Південніше Кліщіївки через “особливе” тактичне планування, атака на рашистыв була невдалою. Тим не менш, наші дійсно є в селі (підтвердження (https://youtu.be/bJnTuLlgE_4?t=184) від справжнього військового блогера).

На Авдіївському напрямку наші захисники успішно відбили атаки російських військ в районі Первомайського. Тривають бої.

На Мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районах Красногорівки та Марїнки.

Бердянський напрямк. Тривають важкі бої за Старомайорське.

Запорізький напрямк – точаться зустрічні бої біля Роботиного.

Таврійський напрямк. Рашисти викладають кадри як бомбардують всім, що у них є, плацдарм ЗСУ на Дачах.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – триває 513 доба