Часопис війни, 522 доба – огляд подій на фронті

Триває 522 доба війни. Протягом минулої доби на фронті відбулось понад 36 бойових зіткнень, інформує пресслужба Генштабу ЗСУ. 

На Лиманському напрямку ворог вів безуспішні наступальні дії в районах Новоєгорівки та Білогорівки Луганської області.

На Мар’їнському напрямку сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районі міста Мар’їнка.

На Мелітопольському та Бердянському напрямках Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції, закріплюються на досягнутих рубежах

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ.

Херсонський напрямок. За словами Наталії Гуменюк, кількість окупантів на Кінбурнській косі не зменшується. “У більшості випадків вони намагаються гатити з-за будинків мирних мешканців, ховаючись за „живим щитом”, як це в них заведено. Але бачимо, що морально-психологічний дух в них дуже невтішний. Вони пиячать, дуже різними способами намагаються зняти стрес. Бо в них немає перспективи виходу звідти, а командування зобов’язує тримати позиції”, — розповіла речниця ОК “Південь”.

  рф ще довго зможе продовжувати оборонятися і наступати, вважають розвідники Естонії. Росіяни спробують призвати в армію ще 400 тисяч солдатів, але навіть половини цього вистачить, щоб компенсувати втрати на фронті, довго сидіти в обороні і вести війну на виснаження.

 Очільник зовнішньополітичного відомства США відреагував на візит міністр оборони рф Шойгу до Північної Кореї. “Ми бачимо, як Росія відчайдушно шукає підтримки, зброї, де б вона її не знайшла, щоб продовжувати здійснювати свою агресію проти України”, – сказав Блінкен.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 521 доба – огляд подій на фронті