Часопис війни, 510 доба – головні події на фронті

   Триває 510 доба війни. Російські загарбники зосереджують основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках – там тривають дуже важкі бої. Протягом доби відбулось 36 бойових зіткнень, інформує пресслужба ГШ ЗСУ. 

На Куп’янському напрямку наші воїни стійко тримають оборону. Противник вів безуспішні наступальні дії західніше Лиману Першого.

На Лиманському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії в районі західніше Діброви та східніше Веселого.

На Бахмутському напрямку, під щільним вогнем авіації та артилерії противника, наші захисники успішно відбили всі атаки противника в районах Міньківки, південно-східніше Оріхово-Василівки, південно-східніше Богданівки та біля Іванівського.

Під щильним вогнем ворожої авіації наші захисники вистояли в районі міста Авдіївка.

ЗСУ успішно продовжують стримувати наступ російських військ в районі міста Мар’їнка та біля Красногорівки.

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ. В місті Нова Каховка Херсонської області, рашисти безжально масово викидають з власних помешкань на вулицю усіх місцевих разом з дітьми, які проживають вздовж берега Дніпра. Оселі мирних громадян України займають військові підрозділи російських загарбників. Попередньо, в Новій Каховці та Каховці рашисти  вимкнули мобільний зв’язок та інтернет. У такий спосіб вони намагаються унеможливити фіксацію та оприлюднення злочинів російських військ.

  Вночі Одесу атакували шістьма ракетами “Калібр” з Чорного моря, всі їх збила ППО. Також на підльоті до Одещини збили 21 безпілотник Shahed-136. Чотири “шахед-мопеди” збили над Миколаївщиною. На деталях збитих “шахед-мопедів” клейма країн, які заявляють, що приєдналися до міжнародних санкцій (На фото).

  На Криму. Рашистський гаулйтер Кримського півострова сергій аксьонов вирішив, що він теж герой і розповів про нічну атаку українських дронів За його словами: 9 дронів збили, а 19 — заглушили системою РЕБ.

  Російські окупанти обіцяють відновити Кримський міст за “два-три тижні”.

  На Москві чоловік намагався підпалити мавзолей лєніна. Він прийшов на Красную Площу і кинув у бік мавзолея “коктейль Молотова”. Пляшка з горючою сумішшю потрапила в огорожу і пожежі не сталося. Чоловіка затримали. Поспішив трохи чолов’яга – там основного рашиста ще не підвезли.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – 509 доба