Ворог контратакує на Куп’янському напрямку (ДОПОВНЕНО)

  Російські окупанти перейшли в наступ на Куп’янському напрямку, — заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський. Ворог планує розгромити Сили оборони в районі Куп’янська і продовжити наступ вглиб. Також щоб зупинити наступ українських військ у районі Бахмута рашисти активно перекидають на цей напрямок додаткові сили, основу яких складають частини повітряно-десантних військ.

  “Під Купʼянськом і Лиманом майже стільки ж військ, як було в Афганістані — більше 100.000 рашистів”, – заявив в етері телемарафону речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Чареватий. “На Лімано-Куп’янському напрямку ворог зосередив дуже потужне угруповання – понад 100 тисяч особового складу, понад 900 танків, понад 555 артилерійських систем, 370 РСЗВ”  Для порівняння – на піку чисельності радянських військ в Афганістані було 120 тисяч.”, – зазначив він.

  Біля Масютівки рф має багато арти та «‎безлімітну підписку на зеків-шойгістів»‎, що вимотують ЗСУ перед ударом спецназу.Внаслідок важких боїв на захід від Кармазинівки у росіян з’явилася посадка-плацдарм.

Карта бойових дій (фото: скрін deepstatemap.live)

  “Ніхто нічого під Куп’янськом не прорвав”, – заявив аеророзвідник 92-і бригади Леонід Маслов. «Не ведіться на заголовки. Хочу запевнити усіх друзів і знайомих. Попри те, що мають місце окремі спроби тиску на наші позиції під Купянськом на лівому березі Осколу, дані про «перехід в наступ» противника слід трактувати як активізацію дій і тиск. Ніхто нічого не прорвав, позиції на місці, 2 ділянки, які раніше весь час переходили з рук в руки зараз перейшли в інші руки. Це намаганння змусити нас відтягнути сили», – аеророзвідник Леонід Маслов.

Аеророзвідник Леонід Маслов

НАГАДУЄМО:

Схоже, союзники України бояться її перемоги, – Євген Дикий