Часопис війни – 509 доба

  Триває 509 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. За інформацією пресслужи ГШ ЗСУ ворог зосереджує основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Минулої доби відбулось 28 бойових зіткнень.

На Куп’янському напрямку противник вів наступ південніше Масютівки.

На Лиманському напрямку протягом доби противник здійснив наступальні дії східніше Веселого, ворог продовжував безуспішні штурмові дії з метою витіснення наших військ в районі Серебрянського лісу, успіху не мав.

На Бахмутському напрямку наші захисники успішно відбили усі ворожі атаки в районах Оріхово-Василівки, Григорівки та Іванівського. Ворог здійснив спроби відновити втрачене положення північно-західніше Курдюмівки, успіху не мав.

  Сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районі Мар’їнки.

На Шахтарському напрямку, у північній частині Старомайорського, противник здійснив невдалі спроби відновлення втраченого положення.

   Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

Арестович озвучив безпрограшну ідею припинення війни та вступу України до НАТО

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ.

Кримський міст знову зазнав ушкоджень. Вибухи на Кримському мосту можуть бути провокацією рашистських окупантів, як раз в момент вирішення питання пролонгації «зернової угоди», — заявила речниця ОК «Південь» Наталя Гуменюк.

НАГАДУЄМО:

Росія нарощує масштаби виробництва дронів-камікадзе