Бангладеш вимагає собі компенсацій за те, що росія напала на Україну

  Міністр закордонних справ Бангладеш Абдул Момен вважає, що компанії, які отримують «надприбуток» через війну в Україні, повинні компенсувати збитки менш розвиненим країнам. Про це він заявив ще під час саміту G20 у Нью-Делі, передає CNBC.

  За словами Момена, завдяки війні в Україні енергетичні та оборонні компанії отримують «шалені прибутки» і вони повинні спрямувати не менше 20% тим країнам, які найбільше постраждали, таким як Бангладеш. Конкретні компанії міністр не назвав.

  Ще раз: російська федерація напала на Україну, вбиває людей, нищить житло і інфраструктуру, а “найбільше постраждала Бангладеш”. І це ще не все.

  Країни G20 мають здійснювати обов’язкову компенсацію Бангладеш вартості 95% електроенергії, яку країна експортує із-за кордону, заяаляє Момен.

  Настуна “хатєлка” міністра Момена стосується безпсередньо “продовольчої безпеки”. Це ще одна проблема, з якою бореться країна, і яку “лідери G-20 просто зобов’язані вирішити”. За його словами, санкції Заходу, накладені на Росію, найбільше шкодять країнам, що розвиваються.

  “Наступного разу, коли вони придумають санкції та контрсанкції, вони повинні принаймні проконсультуватися з такими людьми, як ми — країнами, що розвиваються, — щоб отримати хоч якесь уявлення про те, наскільки це їм зашкодить. І треба створити механізм, щоб ті країни, які постраждали, отримували компенсацію”, — вважає очільник дипломатичного відомства Бангладеш.

  Це варто повторити ще раз: російська федерація напала на Україну, вбиває людей, нищить житло і інфраструктуру, а компенсацію мають отримувати “найбільш постраждалі країни”, такі як Бангладеш.


Підсумовуємо:

  • в тому, що росія обстрілює українські порти і не дає можливості вивезти зерно – винні лідери країн G-20. Вони наживаються на постачанні Україні озброєння, яке не дозволяє рашистам “швидко закінчити війну”.
  • За те, що українські аграрії не можуть нормально посадити і виростити врожай через систематичні обстріли рашистів – теж винні всі, тільки не рашисти.
  • Купівля задешево вкраденого рашистами в Україні зерна – це , виявляється, не злочин, а “нормальна бізнесова практика” для “країн, що розвиваються”.

  Момен не забув наголосити, що Бангладеш дуже хоче швидкого закінчення війни та вірить у мирні переговори. От тільки якось “не на часі” у “країн, що розвиваються”, засудження російської агресії, етноциду та геноциду українців рашистами та вимоги до росії негайно припинити агресію та поважати територіальну цілісність України.

  Не на часі! Головне – компенсація “найбільш постраждалим країнам” через те, що українці мають сміливість не коритися рашистам.

  Якщо лідери “країн, що розвиваються” не зрозуміють очевидних речей, та й надалі будуть прихильниками “китайського мирного плану”, натупного року в їхніх країнах реально може розпочатися голод.

  НАГАДУЄМО:

 

Представник КНР з трибуни ООН так і не наважився визнати російську федерацію агресором