Автомобіль відправився в політ (ВІДЕО)

 Словацька компанія Klein Vision приступила до сертифікаційних льотних випробувань перспективного літаючого автомобіля AirCar. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на портал N+1.

 

 Корпус автомобіля виконаний з композиційних матеріалів. Він має 6,2 метра в довжину і 1,8 метра в ширину. Зовні автомобіль схожий на спорткар. Трансформація від машини до літака, за заявою розробника, займає близько 3 хвилин. AirCar, масою 1,1 тонни, оснащений мотоциклетним двигуном BMW об’ємом 1,6 літра і потужністю 140 кінських сил.

 

 Автомобіль має дві балки з двома кілями в задній частині та складне крило. Хвостові балки зроблені телескопічними; вони розкладаються за допомогою гідравлічного приводу. Довжина кожної консолі крила становить 3,3 метра.

 

 Літаючий автомобіль розрахований на перевезення пасажирів і вантажів загальною масою до 200 кілограмів зі швидкістю близько 300 кілометрів на годину.

 

Розробка AirCar ведеться з 2016 року ” У серійній версії автомобіля планується використовувати авіаційний двигун південноафриканського стартапу Adapt Airmotive”, – підкреслює видання.

 

 

 Під час перших двох польотів за програмою сертифікаційних випробувань AirCar пілотував засновник компанії Klein Vision Стефан Кляйн. Тривалість кожного польоту становила близько 7 хвилин. Під час цих випробувань автомобіль літав на швидкості 108 вузлів і на висоті близько 300 метрів.

 

Нагадуємо: