Анна-Марі Данча знову зійшла на п’єдестал пошани «Кубку Європи»

Українська  спортсменка Анна-Марі Данча вдруге за вікенд піднялась на п’єдестал пошани «Кубку Європи», який проходить у Швейцарії. У другий день змагань у паралельному слаломі Данча «приїхала» на третє місце.

 

“Вітаємо українську сноубордистку Аннамарі Данчу з бронзовою нагородою у у другий день Кубка Європи у Швейцарії”, — повідомляється у зверненні НОК України.

 

В п’ятірку лідерів потрапила Віта Боднарук, показавши 4 результат.

 

Василь Кашелюк у чоловічій програмі виборов “срібло”.

 

Чемпіон світу серед юніорів Михайло Харук виборов 6 та 9 позиції, а Лерон Бакіров — 7.

 

Народилася Анна-Марі в родині гірського рятувальника Михайла Чундака та математика Марини Чундак. Ім’я отримала на честь бабусь — маминої матері Анни та татової — Марії. Завдяки професії батька Аннамарі зі своєю молодшою сестрою Олександрою, дитинство провела на горі Красія, у Великоберезнянському районі. Там їх із сестрою помітив тренер Золтан Мінай. Займалася паралельно гірськими лижами і сноубордингом, згодом за порадою тренера зосередилася на останньому. Мінай тренував сестер, доки не став директором Центру олімпійської підготовки й відповідно змоги тренувати вже не мав. Після цього тренуванням дівчат зайнялась мати Марина Чундак

 

Нагадуємо: