ЗСУ протистоїть шість основних угруповань російських військ - Новини ветеранів зі всієї України

Проти ЗСУ діють шість основних угруповань російських військ

Проти ЗСУ діють шість основних угруповань російських військ

  Інститут вивчення війни (ISW), який знаходиться у Вашингтоні, в сьогоднішньому зведенні виділив шість основних угруповань російських військ та підконтрольних російським окупантам озброєних угруповань, які діють проти ЗСУ. Аналітики наголошують, що жодне з цих угруповань не є однорідним за своїм складом.

 

  Перше угруповання діє на півночі та північному сході Харківської області. Воно складається з військових підрозділів Західного округу. Не зважаючи на “штурмові дії” окремих підрозділів. військ для “великого наступу” на Харків тут недостатньо.


  Друге угруповання розміщено по лінії Ізюм-Слов’янськ. Воно складається переважно з так званих “добровольчих” батальйонів, які “зліпили” вже після початку повномасштабного вторгнення, а також окремих частини Східного військового округу. Оскільки так звані “добровольчі батальйони” навчені слабо і не дотягують до штатної чисельності, цей напрямок для російського командування зараз не є пріоритетним, вважають аналітики з ISW.


  Третє угруповання зосереджено на ділянці фронту Сіверськ-Лисичанськ. Тут знаходяться частини Центрального військового округу та деякі озброєні підрозділи маріонеткових республік. Командування цим “об’єднаним утворенням здійснює генерал-полковник Олександр Лапін (командувач військ ЦВО), вважають в ISW. Оголошена російським командуванням на цій ділянці “оперативна пауза” закінчилася і війська “вирушили в наступ”.

 

Заставка НАГАДУЄМО
http:///rosiiski-zaharbnyky-maiut-mozhlyvist-dlia-nastupu-na-dvokh-trokh-stratehichnykh-napriamkakh-karta/

  Четверте угруповання знаходиться в районі Бахмута. Воно складається з найманців “ПВК Вагнера (Ліги)”, окремих підрозділів Західного військового округу та “м’яса” з “ЛНР”. Бійці “Вагнера” ​​брали участь у більшості недавніх захоплень на цій ділянці, зокрема у взятті Вуглегірської ТЕС. Штаб “Вагнера” ​​розміщується, як повідомляють, у Попасній за 40 км на північний схід від Бахмута. Саме в цей об’єкт було влучання HIMARS у неділю.


  На ділянці Авдіївка-Донецьк “за рускій мір” воюють озброєні підрозділи “ДНР”. Їх можна віднести до П’ятого угруповання.


  Шосте угруповання російських окупантів зосереджено на півдні і воно досить неоднорідне. Основу російських військ у Запорізькій та Херсонській областях спочатку становили частини Південного військового округу. Але в очікуванні українського контрнаступу сюди рашисти почали перекидати частини Східного військового округу, повітряно-десантних військ та Росгвардії. Така “строкатість” може становити додаткову складність для російського командування. Але чисельно вони становлять серйозну проблему для ЗСУ, які на цій ділянці збиралися перейти у наступ.

 

Заставка НАГАДУЄМО
http:///rosiiany-zmusheni-reahuvaty-na-zahrozy-kontrnastupiv-z-boku-ukrainy-isw/

Останні записи