У Полтаві судять рашистського навідника ракет по Кременчуцькому НПЗ

НОВА ГОЛОВНА

  У Полтаві судять зрадника, який із “ідеологічних міркувань” сам запропонував рашистам свою допомогу у поширенні інформації про місця дислокації українських захисників. Про це відомо з ухвали Октябрського районного суду Полтави.

 

Заставка перейти за посиланням

  26 березня мешканець міста Кременчук у «Телеграмі» надіслав повідомлення “рашистському агенту”, який платив зрадникам за інформацію про розташування підрозділів ЗСУ. Він написав, що може надати дані про військові формування й показати їх на місцевості:


«У меня есть полная информация о расположении ракетных войск, а также нациков. Также есть данные о месте дислокации теробороны которые заняли одно с лечебных учреждений!!!… «Хотелось бы понимать сумму вознаграждения и способ получения)))».


  Потім злочинець “зливав” інформацію про військові частини, надіслав повідомлення з геолокацією підрозділів територіальної оборони.


  Підозрюваний свою провину в скоєнні злочині не визнав, і продовжує підтримувати дії російських окупантів. Нині він перебуває під вартою до 06 вересня. Суд ухвалив визначити для зрадника, який може втекти на Росію, заставу в розмірі трохи більше мільйона гривень, що викликає ряд запитань серйозних запитань того, хто виніс це “рішення”.

 

Заставка НАГАДУЄМО