Зеленський зустрівся з делегацію Кнесету Держави Ізраїль – поговорили про формулу миру

  Сьогодні, 21 лютого 2023 року,  Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із депутатами Кнесету Держави Ізраїль Юлієм Едельштейном і Зеєвом Елькіним, інформує Офіс президента. Ізраїльська парламентська делегація прибула до Києва 20 лютого.

  Президент України поінформував співрозмовників про ситуацію на фронті й акцентував на тому, що рашисти фактично вже розпочали наступ, активізувавши атаки на окремих напрямах. Він наголосив на продовженні російських ракетних атак на цивільну інфраструктуру України, зокрема з використанням іранських “мопедів”.

  Зеленський акцентував, що спільність безпекових викликів, які нині стоять перед нашими державами, а також російсько-іранське політичне зближення вимагають зміни парадигми взаємодії України та Ізраїлю й виведення її на новий рівень.

  У межах зустрічі сторони також обговорили питання підтримки ізраїльськими партнерами ініційованої Президентом України формули миру та реалізації нещодавніх міжнародних ініціатив нашої держави.

  Було приділено увагу темі розширення програм гуманітарної та іншої допомоги Україні з боку Ізраїлю.

  Окремо Президент порушив питання складної ситуації навколо перетину громадянами нашої держави ізраїльського кордону. Було обговорено можливі практичні шляхи подолання наявних проблем.

  За результатами зустрічі депутати Кнесету Держави Ізраїль Юлій Едельштейн та Зеєв Елькін схвалили спільну заяву на підтримку України.

НАГАДУЄМО:

Путін прочитав доповідь “Ні о чом” перед зібранням рашистів