В Україні остаточно заборонили діяльність Партії регіонів

   В Україні остаточно заборонили діяльність Політичної партії «Партія регіонів». 21 лютого 2023 року колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду завершила розгляд адміністративної справи № П/857/1/23 про заборону Політичної партії «Партія регіонів». Про це повідомила пресслужба Восьмого апеляційного адміністративного суду.

  “…Судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність Політичної партії «Партія регіонів». Зобов’язано передати майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень у власність держави”, – йдеться у повідомленні.

  У суді додали, що повний текст рішення по справі про заборону політичної партії буде оприлюднений на офіційних сайтах Міністерства юстиції України та Верховної Ради.

  Кількома місяцями раніше, у вересні 2022 року, Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України відхилив апеляційну скаргу прорашистської політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ») і таким чином, остаточно заборонив її діяльність.

НАГАДУЄМО:

Путін прочитав доповідь “Ні о чом” перед зібранням рашистів