Лідер КНР планує відвідати москву

  Головний комуніст КНР товариш Сі Цзіньпін планує відвідати москву для зустрічі на найвищому рівні з президентом росії в травні цього року. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

  У Пекіні заявляють, що в планах КНР зайнти більш активну позицію припинення війни в Україні. Джерела видання, знайомі з планами поїздки товариша Сі, кажуть, що зустріч з путіним (або його наступником) має стати частиною багатосторонніх мирних переговорів. Головна мета – аби ядерна зброя не застосовувалася.

  Підготовка до візиту поки знаходиться на початковій стадії і терміниостаточно ще не визначені. Попередньо планується, що Сі може приїхати до москви у квітні або, скоріше за все, на початку травня 2023 року. Для поїздки може бути використано святкування “Пабєдобєсія” – Дня Перемоги СРСР над нацистською Німеччиною у Другій Світовій війні.

  Про те, що КНР “глибоко стурбований” тим, що війна в Україні може “вийти з-під контролю”, раніше заявив міністр закордонних справ Цінь Ган. Він закликав “деякі” країни припинити “розпалювати вогонь”, інформує Reuters.

  Цінь Ган також додав, що США повинні “припинити розкручувати риторику “сьогодні Україна, завтра – Тайвань”. “Ми рішуче виступаємо проти будь-якої форми гегемонії, проти будь-якого іноземного втручання у справи Китаю”, – завив Цінь.

  Схоже, “успішна реалізація” планів рашистської “СВО наукраінє” почала серйозно заважати планам Комуністичної партії Китаю.

НАГАДУЄМО: