Путін прочитав доповідь “Ні о чом” перед зібранням рашистів

   Головною інформаційною подією цього дня мав стати розрекламований російськими змі виступ рашистського недофюрера путіна. Виступ перед зібранням рашистів розпочався об 11:00 за київським часом. Бункерний пацюк із впевненістю в голосі багато говорив, в потрібних місцях робив наголоси. Зміст промови можна коротко охарактеризувати – нічого нового, все як завжди, доповідь “Ні о чом” (“З пустого – в порожнє”). 
    Для тих, хто в цьому хоче переконатися наводимо головні тези “посланія”.

  • “Спецоперація” розпочалася для захисту росії і для ліквідації нацистської небезпеки. В процесі «СВО» крок за кроком акуратно і послідовно вирішуватимемо завдання. росія робила все можливе, щоб вирішити проблеми Донбасу мирними засобами. Весь час, коли палав Донбас, Захід грав «крапленими картами». Ми всі добре пам’ятаємо картинки, коли з повітря завдавали ударів по Донецьку. То вони розв’язали війну, а ми використовуємо силу, щоб зупинити її.
  • Ми пам’ятаємо і про спроби «київського режиму» отримати ядерну зброю.
  • До лютого 22 року було все готове для чергової каральної акції Києва. Наступною ціллю України був би удар по Криму та Севастополю. Наразі Київ відкрито про це говорить.
  • Ми захищаємо рідну домівку, а мета Заходу – безмежна влада. Він уже витратив понад $150 млрд. на озброєння Києва.
  • Проект України почав вирощуватись в 19 столітті, ще в Австро-Угорщині, щоб відірвати історичні землі від росії. У 30-х роках Захід відкрив нацистам шлях до влади в Німеччині, сьогодні з України роблять “антиросію”. Відповідальність за ескалацію конфлікту повністю лежить на західних елітах та київському режимі, для якого український народ – чужий.
  • “Ми не воюємо з народом України, він став заручником київського режиму та західних господарів, які окупували цю країну”, – фактично повторив путін слова Леніна з “Ультиматуму Раднаркому Центральній Раді”.

   Присутні у залі аплодувала путіну під час виголошення ним “послання” 53 рази, із них 4 рази – стоячи, порахували російські пропагандисти. 

  Для путіна спічрайтери підготували кілька текстів промови. Але, схоже, неоголошений і неочікуваний візит “Дідуся Джо” до Києва вчора змусив сьогодні “бункерного пацюка” говорити аби що. 

 

НОВА: новини ветеранів

 

НАГАДУЄМО:

Сьогодні Джо Байден відвідав Київ