За екоцид має бути жорстка відповідальність для російських терористів

  Речник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий під час брифінгу в Military Media Center повідомив, що на правому березі Дніпра підтопленими залишаються 4 населених пункти. В наслідок повені після підриву Каховської ГЕС у цих населених пунктах підтопленими залишаються 818 будинків.

  Речник ДСНС сказав, що у пункті спостереження у Херсоні фіксується поступове зниження рівня води. Вода знаходиться на рівні 31 см і за 19 червня спала на 17 см, а з початку цієї доби – ще на 8 см, сказав Олександр Хорунжий.

  На тимчасово окупованій території підтопленими залишаються 17 населених пунктів.

  Теракт рашистів на Каховській ГЕС спричинив екологічну катастрофу в Чорному морі. Плями мастила й нафти вагою не менше 150 тон поступово дрейфують у бік Середземномор’я.

  Більше 50 тисяч гектарів українських лісів затоплено і щонайменше половина з них загине. Це більше, ніж площа лісів Ісландії.

  Колишнє дно Каховського водосховища вкрите мертвою рибою, загальна вага якої орієнтовно оцінюється в 95 тисяч тон живих біоресурсів.

  На затопленій території проживало близько 20 тисяч особин диких тварин. На берегах Чорного моря в Болгарії та Туреччині знаходять тіла дельфінів. Тушу дикого кабана викинуло на пляж Ялти на Кримському півострові. Офіційно зафіксовано понад 150 подібних випадків. Не виключено, що море ще тривалий час викидатиме на берег туші мертвих косуль, лисиць та зайців.

НАГАДУЄМО:

Щоб перемогти у війні потрібно усунути причини агресії