Щоб перемогти у війні потрібно усунути причини агресії

  Війна в Україну прийшла не в 2022 року і, навіть, не в 2014-му. Українці кілька десятиліть “запрошували бажаючих”  напасти на Україну. Так, саме українці, які спочатку голосували проти “рухівців”, потім підтримали “Партію Регіонів” та її “ідеологічну” спадкоємицю – “ОПЗЖ”.

  На виборах 2019 року переміг Володимир Зеленський і партія, яка привела його до влади – “Слуги народу”. “У нас узагалі вся влада Зеленського – це суцільна молодіжка Партії регіонів. І не лише молодіжка…”, – написав у своєму Телеграм колишній нардеп від Партії Регіонів В’ячеслав Тарасович Чорновіл.

  “Тут виліз ще один персонаж – кандидат від влади на посаду керівника АРМА В.В.Дубовик… Працював радником у тодішнього віце-прем’єра Арбузова – младорегіонала в свиті Олександра Януковича. Його ж батько був заступником міністра внутрішніх справ Захарченка. Батько в 2014-му, як причетний до розправи над “Небесною Сотнею”, втік до москви й там залишився, а син після перемоги Зеленського виринув в Україні”.пише Чорновіл.

  “Зелена команда такого цінного кадра з азаровського уряду в 2020-му поставила очільником Офісу боротьби з рейдерством при Мін’юсті… Тепер йому хочуть віддати в руки державну структуру, яка повністю розпоряджається багатомільярдною арештованою власністю. Зокрема, й рашистських олігархів”, – розповідає В’ячеслав Тарасович.

  Війна з рашистською Росією буде тривати доти, доки влада в Україні не перейде від тих, кому Україна, як держава, потрібна лише в якості тимчасового джерела ресурсів, до тих, хто вважає її своєю Вітчизною. А до влади цих керівників приводять/привели виборці.

  І на завершення трохи статистики. Результати опитування, проведеного 26 травня – 5 червня 2023 року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) свідчать, що переважна більшість українців (73%) підтримують так зване “оновлення” центральної влади після перемоги: найбільше опитаних хотіли б змінити склад Верховної Ради (69%), далі йде уряд (47%), 23% українців хотіли б змінити президента. І головне – “все влаштовує” зараз в Україні аж 27% виборців.

КМІС провів власне всеукраїнське опитування громадської думки “Омнібус” методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера.
На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 1029 респондентів, які мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим).

  Причина війни не в тому, що самозакоханий, переобтяжений дитячими комплексами і придуркуватий Путін, дірвавшись до влади вирішив, що РФія має завоювати Україну. Головна причина нашого воєнного сьогодення в тому, що українці віддали владу в руки осіб, які ніколи не розглядали ввірену їм країну, як самостійну і незалежну.

  Хочете, щоб війна закінчилась якомога швидше? Переможіть в своїй голові причини, що дали рашистам підстави напасти на Україну!


Олександр Вікторович, НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

У Дніпрі відкрили Центр ветеранського розвитку