З України рашистами депортовано більше 20 тисяч дітей

  Рашисти депортували з України до росії 19393 дитини. Інформацію з онлайн-платформи «Діти війни» оприлюднила перша заступниця Голови Комітету гуманітарної та інформаційної політики Ірина Констанкевич на сторінці Верховної Ради у Facebook .
Але реальна кількість може бути в десятки разів більшою. “Окупанти могли вивезти близько 200-300 тис. дітей. За даними, озвученими росією у відкритих джерелах, депортованих дітей ще більше — понад 700 000”, — пише Ірина Констанкевич.
У дослідженні Єльської лабораторії гуманітарних досліджень йдеться про розгортання на росії більш як 70 таборів для «перевиховання» полонених українських дітей. Це систематична державна політика російської федерації для того, щоб “перевиховати” українських дітей, знищуючи їхню ідентичність.
Рашисти цинічно, послідовно і досить систематично вбивають все рідне та дороге для наших дітей, забирають їх від батьків, позбавляють їх минулого, порушують їхні права. Вони викрадають і нищать майбутнє України. Вони роблять все, аби українських дітей було неможливо відшукати та повернути на Батьківщину.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 424 доба