Бойові дії на лівому березі Дніпра – умови військової операції вимагають інформаційної тиші

  Як зазначають в ISW (Інститут вивчення війни), згідно зі знімками, ЗСУ зайняли позиції на лівому березі Дніпра на північ від Олешок (приблизно 7 км на південний захід від Херсона) і змогли просунутися далі.

  “Ці кадри також вказують на те, що російські війська можуть не контролювати острови на річках Конка та Чайка, розташовані менш ніж за півкілометра на північ від геолокаційних позицій українських військових біля Антонівського мосту”, – заявили в ISW.

  Аналітики Інституту вивчення війни також зазначили, що 20 і 22 квітня російські “воєнкори” у соцмережах скаржилися, що українська сторона утримує позиції на східному березі Херсонської області вже протягом кількох тижнів. А до “плацдармів” встановлені стабільні лінії постачання  і з них регулярно здійснюються “вилазки”.

  Речниця Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону не підтвердила, але й не спростувала інформацію про те, що українські військові знаходяться на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Вона сказала: «Я хочу, щоб всі розуміли, що триває дуже складна робота коли мова йде про необхідність здолати таку перешкоду, як Дніпро. Тому умови військової операції вимагають “інформаційної тиші” до тих пір, поки це не буде достатньо безпечно для наших військових».

  Речниця Сил оборони Півдня порадила набратися терпіння, в тому числі і «найкращим студентам Інституту вивчення війни».

НАГАДУЄМО:

Посол Китаю у Франції вважає незаконним існування пострадянських країн