Часопис війни, 425 доба

   Триває 425 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник зосереджує основні зусилля  на веденні наступальних дій на Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. За минулу добу було відбито 60 атак рашистів, інформує ГШ ЗСУ. Найзапекліші бої тривають за Бахмут та Мар’їнку.

  На Сватівському напрямку тривають локальні бої вздовж лінії зіткнення та артобстріли з обох сторін. Ворог посилив артобстріли.

  На Бахмутському напрямку тривають бої біля траси через Хромове та в самому місті. Ворог захопив компресорну станцію поблизу Спірного.

  Аналітики ISW зазначили, що російське військове керівництво має на меті завершити захоплення Бахмута до початку українського контрнаступу. В аналізі йдеться про те, що “вагнерівці” продовжують зазнавати великих втрат, але в надії захопити місто для підтримки настання міноборони РФ задіяло з’єднання ВДВ, щоб дозволити “музикантам” повністю зосередитися на міських боях.

  На Авдіївському напрямку ворог поновив штурмові дії біля Новобахмутівки.

  Запорізький напрямок— без змін.

  На Таврійському напрямку на основі вже кількох візуальних підтверджень аналітики роблять висновок, що між річками Конкою та Дніпром рашисти не мають оборонних рубежів і територія може бути визначена, як “сіра зона”.

  В інтерв’ю Al Arabia Володимир Зеленський заявив, що Україна не віддасть Бахмут. Здача Бахмута відкриє рашистам шлях для наступу на Краматорськ і Слов’янськ Донецької області. Зараз ЗСУ готуються до великого контрнаступу, а злив розвідданих Пентагону суттєво не вплине на його хід та успіх. В умовах, що склалися, путін в Україні бореться за своє життя , а не за свою країну.

  Пригожин заявив, що бандформуання  – ПВК«Вагнер», не буде брати полонених, і ця заява автоматично робить його воєнним злочинцем для міжнародного права. 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 424 доба