Вигідна економічна угода через 23 роки принесла в Україну смерть і руйнування

  Журналісти проекту “Схеми” опублікували гучну статтю про те, як 23 роки назад за “газові борги” тодішні українські чиновники віддали ракети Х-55, якими сьогодні нас обстрілюють рашисти. “Угода мала дати відчутний позитивний економічний ефект для України” і цей “позитивний економічний ефект” через 23 роки прилетів в Україну під час ракетних обстрілів.

  Переказувати суть статті немає сенсу, адже ви всі можете прочитати її, перейшовши за посиланням:

https://www.radiosvoboda.org/a/skhemy-23-roky-tomu-kyyiv-viddav-moskvi-rakety-za-hazovi-borhy-teper-rosiya-obstrilyuye-nymy-ukrayinu-/32532453.html

Або переглянути відео:

  До всього сказаного варто додати, що кожен з нас з цього “випадку” має взяти собі урок під назвою “помилка”, на якій необхідно вчитися. Кожне рішення в довготривалій перспективі обов’язково буде мати наслідки. Раніше суспільство нехтувало значенням історичних подій, не беручи до уваги їх, як приклад причинно-наслідкового зв’язку. На уроках історії учні і досі вчать переважно дати і назви подій. Але сьогодення на практиці нам демонструє вартість вивчення причин та наслідків, за які Україні доводиться платити життями громадян.

  Частина чиновників, які ухвалили це рішення, вже на пенсії. Але деякі ще й досі мають вплив на політичне та економічне життя України. Ось імена українських посадовців, які у 1999-му році просували та ухвалили рішення про передачу в Росію 600 крилатих ракет та 11 бомбардувальників:

▪️Валерій Пустовойтенко
▪️Анатолій Кінах
▪️Сергій Тігіпко
▪️Борис Тарасюк
▪️Олександр Кузьмук
▪️Ігор Діденко.

  Після подібних матеріалів мало б бути розслідування, яке б підтвердило або спростувало розходження думок та незрозумілі деталі цього процесу, адже там фігурує навіть питання державної зради людей, які сьогодні займають високі посади у воюючій країні.

НАГАДУЄМО:

Земляка знайшли за позивним “Харків”, – інтерв’ю з лінії фронту