Український ветеранський фонд розпочав прийом заявок для участі у програмі “Варто: Золоті руки”

  28 липня 2023 року “Український ветеранський фонд” розпочав прийом заявок для участі у програмі “Варто: Золоті руки”. Ця програма передбачає фінансування у розмірі від 500 тис. грн до 3 мільйонів грн для бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

У рамках програми “Варто: Золоті руки” можуть брати участь проєкти:

  • реалізація яких безпосередньо залежить від застосування фізичної праці або експлуатації будь-якої техніки та супровідних технічних систем, такі як виробництво товарів, промисловість, будівництво, сільське господарство, транспортні послуги тощо;
  • спрямовані на надання соціальнопобутових послуг, такі як перукарські послуги, послуги з прибирання та інші, до реалізації яких, як правило, залучаються представники виробничих професій (випускники професійно-технічних навчальних закладів).

Право на отримання фінансової підтримки в рамках даного конкурсного відбору проєктів мають:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Прийом заявок триває до 21 серпня 2023 року (до 23:59 за київським часом).

  Дізнатися деталі програми та подати заявку можна за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto_zr/

  Запитання та уточнення надсилайте на електронну пошту: uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua. У темі листа обов’язково вказуйте: “Варто: Золоті руки”.

  Або звертайтесь за номером телефону: +380 (98) 009 48 72

  Український ветеранський фонд готовий підтримати ветеранський бізнес на старті чи у розвитку власної справи.

НАГАДУЄМО:

Земляка знайшли за позивним “Харків”, – інтерв’ю з лінії фронту