Тактика українських та російських військових підрозділів постійно змінюється та адаптується під дії супротивника

  Видання The Wall Street Jounal опублікувало статтю, в якій дається аналіз тактики ЗС рфії та ЗСУ, яка постійно змінюється та адаптується під дії супротивника. Видання пише, що з початком настання ЗСУ росіяни змінили свою тактику.

 “Російські сили дозволяють українцям вийти на мінні поля, а потім агресивно контратакують, часто з танками та протитанковими керованими знаряддями на флангах.

 Як тільки українська техніка вибита, росіяни застосовують проти піхоти міномети та артилерію. Якщо українці долають мінні поля та потрапляють у окопи, росіяни часто залишають свої бойові позиції та підривають заздалегідь закладені заряди, щоб знищити першу хвилю атакуючих”, – йдеться у статті.

  Україна після перших спроб прорвати мінні поля зазнала значних втрат і також адаптувала свою тактику під дії росіян.

  Також важливим моментом стало знищення контрбатарейних радарів та артилерії Росії високоточними західними ракетами. Як результат, “вперше у війні українські гаубиці можуть вести безперервний вогонь за позиціями російських”, а Москва, “продовжуючи знищувати українську техніку на мінних полях, має меншу артилерійську міць, щоб знищити піхоту, що виходить з них”.

  “В результаті українським військам вдається зайняти російські позиції, навіть коли їхня техніка виявляється застигнутою зненацька”, – йдеться у статті. У відповідь Москві довелося діяти більш агресивно зі своєю бронетехнікою, розмістивши її поблизу лінії фронту, що зробило машини вразливими.

НАГАДУЄМО:

Земляка знайшли за позивним “Харків”, – інтерв’ю з лінії фронту