Часопис війни, 528 доба – про події на фронті інформує ГШ ЗСУ

Триває 528доба збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулось 36 бойових зіткнень, інформує ГШ ЗСУ
На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін.
На Сіверському та Слобожанському напрямках ворог завдав авіаційних ударів в районах Волфиного та Костянтинівки Сумської області. Здійснив мінометні та артилерійські обстріли понад 25 населених пунктів Чернігівської, Сумської  та Харківської областей.
 
На Бахмутському напрямку ЗСУ стримують противника в районах Кліщіївки та Курдюмівки. 
На Авдіївському напрямку, під щільним вогнем авіації та артилерії противника, наші захисники успішно відбили атаки російських військ в районі Авдіївки. 
На Мар’їнському напрямку сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районах Мар’їнки, Старомихайлівки та Красногорівки.
 
На Шахтарському напрямку ворог безуспішно намагався відновити втрачене положення в районі Благодатного. 
На Запорізькому напрямку противник вів безуспішні наступальні дії біля Новопокровки. Ворог зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ. 
На Херсонському напрямку противник завдав авіаційних ударів біля Одрадокам’янки та Дач. Артилерійських обстрілів ворога зазнали понад 25 населених пунктів області.
Водночас, Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 527 доба: ситуація на фронті складна, але ініціатива в руках ЗСУ, – ГУР