«Релаксхауз» — мальовнича місцина у селі Марківка Терешківської громади, створена для відпочинку військових та всіх охочих. А ще — ветеранський бізнес для душі під кронами хвойних дерев. Про те, як військовий організував і бізнес, і соціальний проект, а також що користується попитом увесь рік — розповідаємо у сюжеті.
— Це у нас такий зруб, релаксхауз-зруб, мабуть, основна локація, де ми приймаємо побратимів наших.
Двоповерховий зруб, стильний мангал, чан, простора альтанка, дерев’яні еко-будиночки серед хвойного лісу. Локація «Релаксхауз» для відпочинку побратимів — усе це власними руками спільно з батьком зробив ветеран російсько-української війни Олександр Пєхов.
Олександр Пєхов, ветеран російсько-української війни, розвиває ветеранський бізнес: Мангальна зона виконана з габіону. Таку технологію нам побратими з Західної України порадили. І черепицею натуральною вкривали. З підсвіткою, тут гарно у нас увечері світиться герб України.
Власний бізнес Олександр заснував по поверненні з АТО, у 2016-му, у Терешківській громаді, де живуть його батьки. Від початку повномасштабного вторгнення захищав рідну землю в Авдіївці. Повернувся влітку цього року та одразу взявся за справу.
Олександр Пєхов, ветеран російсько-української війни, розвиває ветеранський бізнес: Називається «Релаксхауз» — будинок відпочинку. Можна сходити в лазню, в чан, в купіль. До кожної локації купіль добудована. Компанія тут до 20 чоловік може заїхати, без питань. В теніс пограти, в волейбол пограти, погуляти просто по лісу, покататися на квадрациклах. Стрільба з лука плануємо зробити, канатні дороги зробити.
Робив більше для душі, ніж для бізнесу, — говорить Олександр.
— Тут у нас парилочка така.
Тому, додає підприємець, це переважно благодійний проект, створений для реабілітації захисників та їхніх родин.
Олександр Пєхов, ветеран російсько-української війни, розвиває ветеранський бізнес: Приїжджають в основному побратими бойові, які або тут проїздом на війну. З траси звертають, до мене заскакують. З’їжджаються з усіх областей з Руху ветеранів України хлопці. І соціальна складова дуже велика. Мабуть, це — основа. Я його робив більше для спілкуватння з побратимами, ніж як бізнес. Але воно повинно себе підтримувати, тому бізнес-складова також тут існує.
— Це у нас купіль, релаксхауз-купіль. Тут вміщується до 8 людей, можна й 10. Можна відпочити, посидіти за столом.
Олександр Пєхов — це яскравий приклад, як треба реабілітовуватися після повернення з війни, — говорить член Руху ветеранів України, керівник громадської спілки «БАЗУКА» Тарас Лелюх.
Тарас Лелюх, член Руху ветеранів України, керівник ГС «БАЗУКА»: Там відбувалося багато заходів благодійних для дітей та дружин полеглих проводили концерти, організовували дозвілля для дітей, туди постійно приїжджали з усієї України ветерани, проводили зустрічі, ночували там. І з часом Сашко вирішив зробити з цього ветеранський бізнес. Перш за все, це у нього соціальний проект, бо він безкоштовно надає послуги учасникам бойових дій, але зараз він його масштабує.
Незважаючи на непочатий край роботи, бо і будує, і дрова рубає сам, Олександр встигає їздити і на передову, до своїх.
Олександр Пєхов, ветеран російсько-української війни, розвиває ветеранський бізнес: Два місяці тому, як повернувся (мене списали зі служби), зараз мотаюсь, допомагаю хлопцям. Ремонтуєм, ганяєм машини, забираю на ремонт, все, що їм потрібно, все підвожу.
Джерело: https://irt.pl.ua/news/32170/