TRENVET – унікальний додаток для спортивної реабілітації ветеранів

  В Україні презентували мобільний додаток TRENVET, який вперше допомагає отримати безкоштовну спортивну реабілітацію ветеранам та військовослужбовцям, інформує УВФ

 Проект TRENVET створений ГО «Звитяга Нескорених» та ГО «Федерація стронгмену України» за підтримки Українського ветеранського Фонду. ГО «Звитяга Нескорених» та ГО «Федерація стронгмену України» займаються спортивною реабілітацією ветеранів та військовослужбовців з 2015 року.

  TRENVET пропонує ветеранам та чинним військовослужбовцям швидкий онлайн доступ до безкоштовних спортивно-реабілітаційних послуг у всіх областях України: знайти тренера, реабілітолога та масажиста за спеціалізацією чи місцеположенням, користуючись фільтрами та геолокацією. А фахівцям із спортивної реабілітації – запропонувати свої послуги ветеранам.

  “Такі проєкти як TRENVET дозволяють ветеранам відчути себе значно краще і зрозуміти, що про них турбуються, їх поважають. І все це – за рахунок бюджетних коштів. Так, держава надає можливість ветеранським ініціативам визначити, куди їм рухатися, що їм необхідно та як це реалізовувати. Це проєкти, в яких ветерани працюють для ветеранів”, – говорить Руслана Величко, виконуюча обов’язки Виконавчого директора Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

 Додаток доступний для завантаження на AppStore та Google Play.

Посилання на соціальні мережі мобільного додатку TRENVET: Facebook, Instagram

НАГАДУЄМО: