Часопис війни: 595 доба

Триває 594 доба війни. На Куп’янському напрямку українські воїни відбили 3 атаки ворога біля Синьківки та 5 атак неподалік Іванівки Харківської області.
На Лиманському напрямку Сили оборони відбили 8 атак ворога в районі Макіївки Луганської області та ще 4 – в районах Торського і Серебрянського лісництва Донецької області.
На Бахмутському напрямку наші захисники відбили 3 атаки противника в районі Андріївки Донецької області.
На Авдіївському напрямку наші захисники мужньо тримають оборону, відбили 10 атак ворога в районі населеного пункту Авдіївка та ще 8 атак в районах східніше Степового та південно-східніше Сєверного Донецької області.
Наші захисники відбили всі атаки ворога на Авдіївському напрямку, втрат рубежів і позицій не допущено, – Сили оборони.
“Тривають бої, у зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” противник силами близько трьох батальйонів, за підтримки великої кількості танків та іншої бронетехніки веде наступальні дії. Зокрема, це фіксується в районах Авдіївки, Тоненького, Кераміка та Первомайського… Наразі відбито всі атаки ворога, втрат рубежів і позицій наші воїни не допустили”, – повідомив офіційний представник групи військ «Таврія» полковник Олександр Штупун. Він додав, що “наразі ситуація контрольована, тривають бої”.

  ЗСУ успішно відбили 8 атак ворога в районах Мар’їнки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області.

  На Шахтарському напрямку наші захисники відбили атаки ворога в районі південніше Золотої Ниви та південно-східніше Вугледара Донецької області.

  Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку.

  Рота так званого «народного ополчєнія» Генічеська (зрадники України – прим.ред.) загинула у повному складі на Запорізькому напрямку. Рашисти півроку збирали роту “добровольців”. В основному вдалося наскрести наркоманів, алкоголіків та інший «цвіт нації». Зрадникам наобіцяли високе грошове забезпечення та швидке військове кар’єрне зростання у Криму. Але усі зрадники до одного були знищені.