Часопис війни: 594 доба

  Триває 594 доба війни. Цілий день в районі Авдіївки тривали дуже важкі бої, але всі атаки на Авдіївському напрямку ЗСУ відбили, – повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку.  По всьому східному фронту супротивник перейшов у активні наступальні дії, – заявив начальник штабу бригади спецпризначення НГУ “Азов” Богдан Кротевич.

  За словами військових, окупанти перейшли у наступ від Красногорівки до Водяного, використовують велику кількість техніки та піхоти, безперебійно працює авіація.

  Тим часом російські пропагандистські ресурси розповсюджують відео з деоккупованої Кам’янки, видаючи його за “відступ українських військ з Авдіївки”.

  На Близькому Сході спікер ХАМАС заявив, що вони не вбивали цивільних ізраїльтян, а всі тіла та відео свідчення, це ізраїльські фейки. В Україні вже чули подібні заяви…

  Північна Корея готується до раптового нападу на Південну Корею, використовуючи ту саму тактику, що й напад ХАМАСа на Ізраїль, – повідомив об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї.

НАГАДУЄМО: